Jalupro Łódź – zapraszamy za zabieg!

Przywrócenie funkcji życiowych skóry jest niezbędnym krokiem w leczeniu chronicznego i fotostarzenia. Aby dać ten proces, zdefiniowany przez biorewitalizację, szczegółowe badania naukowe wykazały, że połączenie aminokwasów (glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna) i kwasu hialuronowego jest początkiem doskonałości. Wyniki badań klinicznych wskazują na szybki wzrost fibroblastów, zmniejszenie tempa rozpadu kolagenu, stymuluje produkcję kolagenu i produkcję czynników wzrostu – zabieg Jalupro z Łodzi Ci w tym pomoże.

Zabieg biorewitalizacji Jalupro Łódź może być stosowany w celu redukcji linii i zmarszczek skóry, fotostarzenia i przeciwdziałania starzeniu twarzy i ciała, rozstępów i blizn, przygotowania, poprawy i przedłużenia efektów dla różnych zabiegów estetycznych. Zabieg przywraca skórze blask i jędrność, zapobiega i zmniejsza wiotczenie skóry, redukuje drobne zmarszczki i oznaki mimiki.

Różnica między Jalupro Łódź i Profhilo polega na tym, że Jalupro Łódź można mieszać z toksyną rozluźniającą zmarszczki, aby bardzo subtelnie zmiękczyć drobne linie. Jest również bardziej ukierunkowany na określone obszary twarzy, więc nadaje się do:
– wokół oczu
– czoło
– wokół ust
– policzki
– szyja
– ręce