Sukienki do karmienia

Jak pasują ubrania ciążowe? Większość odzieży ciążowej projektujemy z rozciągliwością i funkcjonalnością, aby rosnąć razem z Tobą. Nasz ekskluzywny panel, który znajduje się na większości naszych spodni, rozciąga się na brzuchu na każdym etapie ciąży. Nasze ruchy boczne na topach, sukienkach do karmienia, a nawet strojach kąpielowych pozwalają na powiększenie brzucha. Wiele z naszych stylów wykonanych jest z super miękkich i elastycznych materiałów. Wypróbuj naszą odzież aktywną i wypoczynkową, która zapewnia wygodę bez poświęcania stylu.

Dlaczego powinienem kupić sukienki do karmienia i inną odzież ciążową? Nasza odzież ciążowa została zaprojektowana i wykonana dla kobiet, które oczekują dziecka. Wymiary i kroje odzieży zostały tak skonstruowane, aby rozciągały się na obszarach, które rosną w czasie ciąży, w pochlebny sposób. Styl, który pasuje, a także czuje się dobrze, pozwala wyglądać jak ty … tylko z brzuchem.

Kiedy powinienem kupić odzież ciążową?
We wczesnych tygodniach zacznij od macierzyńskiego paska na brzuchu, takiego jak rękawy na brzuchu, aby zapewnić dodatkowy komfort, gdy twoje ciało zaczyna się zmieniać. Kiedy twoje spodnie przylegają do siebie i zaczynasz pokazywać, zwykle do końca pierwszego trymestru, nadszedł czas, aby kupić odzież ciążową i sukienki do karmienia. Możesz także zauważyć, że Twoje piersi stają się duże, nawet szybciej niż brzuch. Sugerujemy zainwestowanie wcześnie w stanik dla kobiet w ciąży, który pozwoli ci wygodnie nosić bluzki, bez wybrzuszenia i prasowania. Nasze biustonosze dla kobiet w ciąży zawierają funkcje pielęgnacyjne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że to rozsądna inwestycja w macierzyństwo.

Jaki rozmiar odzieży ciążowej powinienem kupić? Jaki rozmiar będę nosić za 3 miesiące?
Podczas przymierzania lub kupowania odzieży ciążowej zamierzasz kupić normalny rozmiar sprzed ciąży. Dzieje się tak niezależnie od tego, czy kupujesz po 12 tygodniach, czy po 30 tygodniach. Na przykład, jeśli miałeś rozmiar spodni przed zajściem w ciążę, nadal kupowałbyś rozmiar mały. Jeśli wiesz, że Twoje dżinsy mają rozmiar 26, poszukaj rozmiaru macierzyńskiego 26. Więcej informacji znajdziesz w naszym przewodniku po rozmiarach dla kobiet w ciąży.

Mam ograniczony budżet i szukam tanich ubrań ciążowych; czego na pewno będę potrzebować?
W garderobie ciążowej jest 5 podstawowych zasad: para legginsów, t-shirt, dwie sukienki do karmienia, stanik i para dżinsów. Każdy z nich ma za zadanie rozwijać się wraz z guzem i schlebiać ciału w miarę przechodzenia przez etapy ciąży i wczesnego macierzyństwa. Oferujemy aktualne trendy w modzie, ponieważ wiemy, że Twój styl nie zmienia się, gdy jesteś w ciąży. Mieszaj i łącz, aby uzyskać niekończący się, łatwy i niedrogi wygląd!