SPA i masaż balijski Warszawa

Należy unikać słońca bezpośrednio przed zabiegiem spa, a zalecamy co najmniej 24 godziny po nim. Niektóre zabiegi wymagają kilkudniowej ekspozycji na słońce. Zawsze zalecamy noszenie kremu z filtrem przeciwsłonecznym o wartości co najmniej 25 SPF. Proszę omówić to ze swoim terapeutą wykonującym masaż balijski Warszawa.

Większość naszych zabiegów spa, w tym masaż balijski Warszawa, nie wymaga specjalnych reżimów żywieniowych. Zalecamy picie dużej ilości wody przed i po masażu.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić relaksujące i spokojne otoczenie spa. Prosimy, pomóż nam, wyłączając dzwonek telefonu komórkowego lub zostawiając telefon w domu.

Prosimy, aby na teren SPA gdzie wykonuje się masaż balijski Warszawa wchodziły wyłącznie dzieci objęte zabiegami SPA. Nie mamy współpracownika pilnującego poczekalni spa, dlatego dla własnego bezpieczeństwa dzieci bez opieki nie mają wstępu. Zapewnia to również relaksującą atmosferę Day Spa.

Będąc w salonie spa na masażu balijskim Warszawa, należy pamiętać, że inne osoby poddawane są zabiegom i zachować cichą głośność wszystkich rozmów.