Gdzie znajduje się sklep broszki z bursztynu?

Bursztyn oferowany przez sklep broszki z bursztynu jest naturalnie występującym minerałem i jest zasadniczo skamieniałą żywicą drzewną lub sokiem. Sok wysysa z drzewa, gdy nastąpiło załamanie ochronnej natury kory. Wszystkie drzewa produkują sok, a niektóre wyciekają sok łatwiej niż inne. Kiedy sok twardnieje, tworzy żywicę, która pozostawiona w spokoju osadza się na powierzchni drzewa, aż stanie się twarda jak skała. Wyroby z bursztynu powstają z oszlifowanych wiórów tej żywicy po jej zebraniu.

Kawałki żywicy są następnie kształtowane i wygładzane, aw każdym chipie wiercone są otwory. Następnie, w zależności od długości naszyjnika/bransoletki lub łańcuszka na kostkę, przez każdy otwór przewleczony zostaje sznurek, a pomiędzy każdym koralikiem zawiązany jest supeł. Bursztyn występuje w szerokiej gamie barw, od bardzo bladożółtych po beżowe i ciemnobrązowe. Podobno im ciemniejszy bursztyn, tym bardziej lecznicze są jego właściwości. W zależności od tego, skąd pochodzi bursztyn, producenci twierdzą, że może on być gorszej lub lepszej jakości. Niektórzy producenci w tym też sklep broszki z bursztynu twierdzą, że bursztyn pochodzący z regionu bałtyckiego jest lepszej jakości i dlatego żądają za niego wyższej ceny niż za jaśniejsze odcienie.

Jaka jest więc prawda o Amber jaki oferuje sklep broszki z bursztynu?
Jest takie stare powiedzenie, że jeśli coś brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie tak jest. A jeśli chodzi o naszyjniki z bursztynowych koralików, bransoletki, broszki z bursztynem lub obrączki na kostkę lub jakąkolwiek inną biżuterię, to twierdzenia są z całą pewnością nieważne, a ich używanie może faktycznie wyrządzić krzywdę dziecku.