Kiedy zlecić przewozy Niemcy Polska Opole?

Przed wyjazdem na jakąkolwiek wycieczkę kierowca autobusu wykonującego przewozy Niemcy Polska Opole otrzymuje pełną listę wszystkich pasażerów (uczniów, rodziców i/lub pracowników). Wymagane są następujące informacje: imię i nazwisko pasażera, adres i numer telefonu rodzica/opiekuna pasażera lub osoby kontaktowej w nagłych przypadkach. Formularz ten należy wypełnić na długo przed rozpoczęciem wycieczki. Manifest należy przekazać kierowcy w momencie przybycia w celu odebrania wycieczki. Kopia Manifestu Pasażera będzie przechowywana w szkole na wypadek sytuacji awaryjnej.

Kierownicy wycieczek które zawierają przewozy Niemcy Polska Opole powinni upewnić się, że spełnione są wymagania dotyczące uczniów ze specjalnymi potrzebami. W związku z tym przed zaplanowaniem wycieczki należy dokonać koordynacji z Działem Transportu. Wnioski powinny zawierać listę wszelkich specjalnych potrzeb, takich jak pojazd do podnoszenia wózka inwalidzkiego, pies widzący do ujeżdżania itp.

Wszystkie wycieczki terenowe i przewozy Niemcy Polska Opole należy zamawiać online, korzystając z następującego łącza: Wniosek online. Kompletność formularza internetowego jest niezbędna do prawidłowego zaplanowania i zaplanowania podróży. Twoja prośba powinna zawierać wszystkie informacje dotyczące podróży i wszystkich pożądanych odchyleń od normalnej trasy. Przystanki pośrednie lub miejsca wielu podróży podczas przewozów na trasie Niemcy Polska Opole powinny być wyszczególnione w sekcji komentarzy formularza, w tym przystanki na posiłek.