Wyjątkowe meble stylowe Gdynia!

To, w co zainwestowałem, to dwa piękne meble stylowe Gdynia, które kupiłem na wyprzedaży u przyjaciela za kilkaset dolarów (okazja!) i kilka kluczowych elementów z najlepiej strzeżonej tajemnicy. Resztę, którą albo zebrałem w moim lokalnym sklepie sprzedającym meble stylowe Gdynia, podarowali mi sąsiedzi, wyrzucili na zewnątrz mojej hangaru na łodzie lub w jakiś sposób poddawali recyklingowi. We wnętrzach piękno jest czymś więcej niż tylko skórą. Łącząc stylowy zrównoważony rozwój, niezależnie od tego, czy chodzi o znaleziska ze sklepów z używanymi rzeczami, czy ponowne wykorzystanie tego, co masz, oraz dodanie kluczowego „projektanta” proweniencji lub współczesnego, nowoczesnego elementu zapewnia pewność przestrzeni, głębię i równowagę. Ta mieszanka epok i stylów to magia.

Dodanie elementu projektu bohatera jest jak dodanie wspaniałego designerskiego buta do niedrogiego stroju. Jeśli but jest piękny, morderstwo może ujść na sucho. Zawsze miałem instynkt sroki. To takie satysfakcjonujące, a oszczędne kawałki są często jednorazowymi znaleziskami, w przeciwieństwie do masowo produkowanych „rzeczy”. Powiedziawszy to, znalazłem dziwny, masowo produkowany przedmiot w Gdańsku i jeśli uratuje kolejny kawałek przed wyrzuceniem na wysypisko, radość z dawania czegoś „gównianego” innym życiem jest jak pokonanie systemu – ha!

Przede wszystkim pociągają mnie uduchowione, ponadczasowe dzieła (rzeczy z historią i narracją) lub dzieła wykraczające poza trendy. Ale jeśli coś jest trochę zwariowane, wyjątkowe lub gdzieś tam, i zakochasz się w tym, chwyć to. Czasami jest to przedmiot taki jak meble stylowe Gdynia, który może sprawić, że przestrzeń będzie śpiewać.