Agroturystyka nad jeziorem na Kaszubach dla dorosłych i dzieci w każdym wieku!

Co jest lepszego niż wiedza, skąd pochodzi Twoje jedzenie? Wiedząc, jak to jest zrobione! Agroturystyka nad jeziorem na Kaszubach jest dumna ze wszystkich lokalnych produktów spożywczych, które można znaleźć w jego społecznościach. A teraz mieszkańcy i goście nie tylko mogą skosztować lokalnych potraw, ale sami mogą zobaczyć, jak są one uprawiane / wytwarzane. Skorzystaj z kilku ciekawych doświadczeń „agroturystycznych” na Kaszubach.

Spróbuj i spróbuj! Przeżyj wycieczkę łodzią na prywatną wyspę, lekcje shucking i degustację ostryg. Zwiedź pasiekę i odkryj najlepszy sposób na wybór wysokiej jakości miodu. Pamiętaj, aby zarezerwować z wyprzedzeniem jeden z ich „lotu” z degustacją miodu i parowania potraw. Od krowy do stożka: wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem, a następnie udaj się do ich baru, aby zobaczyć lody przez okno obserwacyjne (możesz nawet zobaczyć dojone krowy podczas wizyty po południu). Uzupełnij je gałką ich wielokrotnie nagradzanych, pysznych lodów! Doświadczenia na farmie Ciesz się wizytą na farmie i poznaj włochatych i upierzonych mieszkańców Kaszub. Skosztuj niesamowitych czekoladek i naucz się robić domowe sery, takie jak mozzarella, ricotta, cheddar i inne, na farmie jaką jest agroturystyka nad jeziorem na Kaszubach.

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po gospodarstwie, która obejmuje karmienie zwierząt, zbieranie jaj, poznanie metod uprawy organicznej i nie tylko w agroturystyce nad jeziorem na Kaszubach. Na farmie przez całe lato organizowane są również kolacje przy stole, a także lekcje gotowania. Odwiedź bizony wędrujące po pastwiskach, wiodącego dostawcy żubrów karmionych kukurydzą i innych produktów rolnych. agroturystyka nad jeziorem na Kaszubach to nie tylko noclegi, ale gama atrakcji dla dorosłych i dzieci w każdym wieku!